درباره ما
گنجینه نظرات مشتریان
ارسال رایگان محصولات

درباره گلوبایت

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇

درباره گلوبایت -www.globyte.ir

درباره گلوبایت :

پایگاه اینترنتی گلوبایت سایت دانلود کتب و مقالات خارجی بوده که مفتخر است  کتب خارجی چاپ جدید  که در سایت هایی چون آمازون و …به قیمت های بسیار بالا به فروش می رسد را بسته به نیاز و درخواست شما کاربران گرامی با کمترین قیمت ممکن بر روی سایت قرار دهد .

گلوبایت از دو واژه گلوبال و بایت اقتباس می شود که به معنی واحد الکترونیکی جهانی است .

GLOBAL+BYTE=GLOBYTE

اهداف :

با توجه به استعداد های غیر قابل انکار دانشمندان ایرانی که در دنیا زبان زد خاص و عام است و همچنین محدودیت هایی که علیه کشور عزیزمان مخصوصا در بخش علمی توسط دولت های سلطه طلب اعمال می شود تا کشورهای شتابان در حال توسعه را به توقف علمی و پسرفت سوق دهند و مصرف گرایی محصولات خودشان را به ما تحمیل کنند ، توسط برخی دانشجویان همین مرز و بوم تصمیم گرفته شد جهت رشد کشور بخش کتاب  و مقالات علمی گلوبایت تاسیس شود تا هر طالب علمی در کشور به هیچ بهانه ای از تحقیق و پژوهش و توسعه بازنماند.همچنین هرگونه کتاب درسی که مورد نیاز دانشجویان عزیز باشد در صورت نیاز ،فوری بر روی سایت قرار می گیرد. 

مسئولیت ها:

لازم به ذکر است،این سایت به صورت شخصی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد. این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود. در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین ، اعلام کنید تا فوری حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ، درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.

 

و در آخر از شما تقاضا داریم تا خواسته هایتان را به ما بگویید هرچه که باشد اگر ما بتوانیم نسبت به ایجاد آن اقدام میکنیم.

 

با احترام ؛

مدیریت سایت گلوبایت

 

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت را در موبایل خودببینید! این وب سایت در تاریخ 1393/08/23 در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است پرداخت با کارت های عضو شتاب accept international payments with bitcoin