درباره گلوبایت :

گلوبایت از دو واژه گلوبال و بایت اقتباس می شود که به معنی واحد الکترونیکی جهانی است .

GLOBAL+BYTE=GLOBYTE

پایگاه اینترنتی گلوبایت در ابتدا سایتی دانشجویی و نوپا برای دانلود کتب و مقالات خارجی بود که هنوز هم با لطف خداوند متعال مفتخر است  کتب خارجی چاپ جدید  که در سایت هایی چون آمازون و …به قیمت های بسیار بالا به فروش می رسد را بسته به نیاز و درخواست شما کاربران گرامی با کمترین قیمت ممکن بر روی سایت قرار دهد .

و اما امروز گلوبایت با قدرت تر از گذشته

گلوبایت پس از طی مراحل مختلفی از تاسیس آن که در سال ۱۳۹۲ -۲۰۱۳ آغاز به کار کرد.

با تمام سختی های راه که وجود داشت امروز با تجاربی که کسب کرده دیگر نوپا نیست.

گلوبایت پس از ۶ سال تلاش مداوم در بخش های مختلف تجارت الکترونیک با فروش و تامین کتب و مقالات علمی روز دنیا از سایت های معتبری چون گوگل، آمازون، ای بی و … شروع به کار کرد و اینبار به مرحله ارائه خدمات و محصولات نیز گام برداشته است.

خدا را شُکر میکنیم

خدا را شاکریم که در تمامی این فراز و نشیبی که در مسیر هست؛ او همیشه در کنارمان بوده و همیشه راهنمای ما قدرت مطلق، ایزد یکتا بوده است و خواهد بود.

همچنین از مشتریان عزیزی که همیشه پشتیبانی و حمایتشان را از ما دریغ نکرده اند کمال تشکر را داریم.

گلوبایت چیست؟

گلوبایت به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های محصولات و خدمات اینترنتی از سال ۱۳۹۲ ، با پایبندی به سه اصل مهم ،پاسخگویی سریع،کیفیت بالای خدمات و حمایت از حقوق مشتریان، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های اینترنتی جهان، به یکی از بزرگترین فروشگاه های محصولات و خمات اینترنتی ایران در تامین خدمات الکترونیکی و اینترنتی در حوزه تجارت الکترونیک تبدیل شود.

گلوبایت با همکاری و به کارگیری جوانان مومن،متعهد، نخبه و کاری در داخل و خارج از کشور تا کنون موفق به خدمات دهی اینترنتی در حوزه های مختلفی چون تامین منابع علمی خارجی؛چاپ کتاب ،محصولات خودرو ، خدمات چاپ ، نصب محصول و فروش محصولات و خدمات اینترنتی  شده است.

اهداف :

با توجه به استعداد های غیر قابل انکار دانشمندان ایرانی که در دنیا زبان زد خاص و عام است و همچنین محدودیت هایی که علیه کشور عزیزمان مخصوصا در بخش علمی توسط دولت های سلطه طلب اعمال می شود تا کشورهای شتابان در حال توسعه را به توقف علمی و پسرفت سوق دهند و مصرف گرایی محصولات خودشان را به ما تحمیل کنند ، توسط برخی دانشجویان همین مرز و بوم تصمیم گرفته شد جهت رشد کشور بخش کتاب  و مقالات علمی گلوبایت تاسیس شود تا هر طالب علمی در کشور به هیچ بهانه ای از تحقیق و پژوهش و توسعه بازنماند.همچنین هرگونه کتاب درسی که مورد نیاز دانشجویان عزیز باشد در صورت نیاز ،فوری بر روی سایت قرار می گیرد. 

وب سایت گلوبایت با هدف گسترش صنعت و محصولات خودرو در ایران و سهولت خرید محصولات خودرو تصمیم به راه اندازی فروشگاهی نیز نموده است.

مشتریان داخلی و خارجی می توانند با خرید محصولات داخلی و خارجی از طریق سایت گلوبایت ، از خدمات سایت گلوبایت بهره مند شوند.

امید است تا ما در مجموعه وب سایت های اینترنتی گلوبایت بهتر از دیروز در خدمت ملت عزیز ایران باشیم.

مسئولیت ها:

   مجموعه وب سایت اینترنتی گلوبایت به کار خود شناخت داشته و وظایف زیر را در محوریت کار خود دارد:

 

  • از فروش تا خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود می باشد.
  • رضایت مشتری را سرلوحه کار خودش می داند.
  • پیگیری پس از نصب مشتری و رضایت افراد را در نظر دارد.
  • نظرات و انتقادات کاربران و مشتریان در گلوبایت با هر سلیقه ای مورد احترام است و به طور رضایت بخش پاسخ داده می شود.
  • فعالیت به صورت گسترده در سراسر کشور و خدمات دهی به دورترین نقاط کشور عزیز ایران را دارد.
  • با به کارگیری نیروهای بامهارت و متخصص همیشه لبخند رضایت مشتری را در بر دارد.

 

لازم به ذکر است،این سایت به صورت شخصی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد. این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود. در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین ، اگر اعلام شود بررسی و فوری حذف می شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ، درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.

و در آخر از شما تقاضا داریم تا خواسته هایتان را به ما بگویید هرچه که باشد اگر ما بتوانیم نسبت به ایجاد آن اقدام میکنیم.

با احترام ؛

مدیریت سایت گلوبایت

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇