دانلود Kindle for PC v1.16.0 Build 44025 – نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی kindle

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی
با توجه به فراگیر شدن استفاده از کتاب های الکترونیکی در آبجکت های گوناگون همراه نرم افزار هایی نیز برای خواندن و استفاده راحت تر و بهتر از آن ها ساخته شده است. Kindle for PC نرم افزاری است که طراحی شده است تا امکانی را برای شما فراهم کند تا قادر باشید از خواندن کتاب های کیندل (Kindle) بوسیله کامپیوتر خود نیز لذت ببرید. یکی از ویژگی های این برنامه بازشدن خودکار آخرین صفحه خوانده شده در مطالعه قبلی می باشد. علاوه بر این می توانید برخی از صفحه های دلخواه خود را در حین مطالعه بوک مارک نمایید تا در صورت لزوم به آن ها دسترسی سریع داشته باشید. با این برنامه می توانید کتاب های موجود در کامپیوتر خود را در یک شرایط عالی بخوانید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Kindle for PC:
– امکان اجرای کتاب های کیندل در PC
– امکان ادامه دادن کتاب خوانی در زمان دیگر با حفظ موقعیت فعلی
– خواندن کتاب های تمام رنگی از جمله کتاب های کودکان، کتاب آشپزی، کتاب مسافرت، کتاب های درسی، رمان گرافیکی و …
– تنظیم ۱۰ سایز مختلف فونت
– هماهنگی صفحات به طور خودکار
– ایجاد بوک مارک و دسترسی سریع
– نقل و انتقال راحت بین کتاب ها
– ایجاد بسته های کتابخوانی
– علامت گذاری
– و …
The Kindle for PC application was designed to be a free tool that lets you read Kindle books on your PC-no Kindle required.
If you already have a Kindle or you use Kindle for iPhone, Amazon’s Whispersync functionality automatically synchronizes your last page read so you can easily switch between devices and pick up reading from where you last left off.
Whispersync automatically synchronizes your bookmarks and your reading location among devices registered to the same Amazon.com account. When you open a Kindle book you’re also reading on another device, you’ll have an option to go to the furthest page read if you’re further ahead on the other device. This helps you pick up where you left off regardless of which device you’re using.
راهنمای نصب:
۱- نرم افزار را نصب کنید.
۲- نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره ی اکانتی که باز می شود بر روی گزینه Create one new کلیک کرده و مراحل ایجاد یک اکانت جدید را تا انتها ادامه دهید. سپس می توانید با استفاده از اکانت ایجاد شده از نرم افزار استفاده نمایید.
لینک های دانلود:
 دانلود – ۶۵٫۳ مگابایت
 بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب
رمز فایل: www.p30download.com
خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x