دانشگاه علم و فرهنگ ، ژورنال بین المللی وب پژوهی را منتشر نمود

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

دانشگاه علم و فرهنگ ، ژورنال بین المللی وب پژوهی را منتشر نمود. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، اولین شماره “مجله بین‌المللی وب‌پژوهی” با عنوان لاتین” International Journal of Web Research” منتشر شد.

پس از برگزاری چهار دوره موفق از کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی با نمایه IEEE توسط دانشگاه علم و فرهنگ با توجه به خلاء موجود در تحقیقات مربوط به حوزه وب در کشور، مجله بین‌المللی وب پژوهی” با عنوان لاتین  International Journal of Web Research” راه‌اندازی و شماره اول آن نیز منتشر شد.

هدف از وب پژوهی جمع‌آوری و انتشار تمام پژوهش‌هایی است که در حوزه وب انجام می‌شود. با توجه به بین رشته‌ای بودن موضوع وب، پژوهش‌هایی که در وب صورت می‌گیرد، صرفا از جنس علوم کامپیوتر، محاسبات و تکنیکال نیست، بلکه تمام ابعاد وب نظیر ابعاد اقتصادی، اجتماعی، انسانی، روانشناسی، ارتباطاتی رسانه‌ای، حقوقی و هنری را در بر می‌گیرد.

محققان می‌توانند برای ارسال مقاله جهت نشر در مجله وب‌پژوهی و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://ijwr.usc.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۴۹۷۷۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم مهندسی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x