تفاهم‌نامه با دانشگاه مونستر آلمان و دانشگاه مشهد در علوم اعصاب

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

تفاهم‌نامه با دانشگاه مونستر آلمان و دانشگاه مشهد در علوم اعصاب منعقد شد. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، رییس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اعطای بورس رایگان سه ماهه کشور آلمان به بهترین طرح پژوهشی در حوزه علوم اعصاب خبر داد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، پروفسور علی گرجی اظهار کرد: به منظور همکاری‌های بین‌المللی و تشویق محققین جوان برای ارائه بهترین طرح پژوهشی در حوزه علوم اعصاب که در یک سال گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شده، بورس رایگان سه ماهه کشور آلمان اعطا خواهد شد.

وی ادامه داد: این طرح در راستای بین‌المللی‌سازی و طبق تفاهم‌نامه با دانشگاه مونستر آلمان انجام خواهد شد که امید است در ارتقای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گامی هر چند کوچک برداشته شود.

رییس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: از تمامی محققان و علاقه‌مندان دعوت می‌شود خلاصه‌ای از طرح خود را تا ۱۵ تیر ماه  به رایانامه آدرس ایمیل sahabnegahs@mums.ac.ir توسط spambots دپارتمان علوم اعصاب ارسال کنند.

گرجی یادآور شد: محققان می‌توانند برای ثبت‌نام به دفتر دپارتمان علوم اعصاب دانشکده پزشکی مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۰۰۲۴۷۷ تماس بگیرند.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم پزشکی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x