20 کتاب برای شما که می‌خواهید زندگی خود را تغییر دهید
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

20 کتاب برای شما که می‌خواهید زندگی خود را تغییر دهید

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی
20 کتاب برای شما که می‌خواهید زندگی خود را تغییر دهید
20 کتاب برای شما که می‌خواهید زندگی خود را تغییر دهید

 

کتاب‌ها از تأثیرگذارترین ابزار فرهنگی هستند که گاه تغییرات عمیقی در زندگی خواننده پدید می‌آورند و می‌توانند جرقه‌ای باشند که مسیر روشنی را برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی پیش روی انسان بگذارند.

به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از هافینگتن پست، در فهرست زیر 20 عنوان کتاب تغییردهنده زندگی معرفی شده‌اند. به جز مواردی که فرد خود نمی‌خواهد به بدبختی پشت کند، این کتاب‌ها در زندگی تغییرات مثبتی پدید می‌آورند. شما هم می‌توانید امتحان کنید.

1. «انسان در جستجوی معنا» نوشته «ویکتور فرانکل»- یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌هایی است که تاکنون نوشته شده. در این کتاب آمده: وقتی قادر به تغییر شرایط نیستیم، باید خود را تغییر دهیم.

2. تو همانی که می‌اندیشی نوشته «جیمز آلن»- این کتاب با وجود کوچک بودن جملات قدرتمند و عمیقی در خود دارد مانند: ذهن انسان را می‌توان به یک باغ تشبیه کرد که گاه می‌توان آن را هوشمندانه کاشت و گاه اجازه داد علف‌های هرز در آن برویند که در آن صورت آنقدر رشد می‌کنند که تمام باغ را دربر می‌گیرند.

3. «مواهب نقص» نوشته «برن براون»- در این کتاب نویسنده می‌‍‌‌‌گوید که چگونه باید با به ارزش واقعی وجود خود پی ببریم.

4. «کیمیاگر» نوشته «پائولو کوئیلو»- این کتاب با روایتی فوق‌العاده زیبا درباره خودشناسی صحبت می‌کند و تنها چیزی را که مانع دستیابی به آرزوها می‌شود، ترس از شکست می‌داند.

5. «بینوایان» نوشته «ویکتور هوگو»- این کتاب که نیازی به معرفی ندارد قدرت و زیبایی رستگاری را به خوبی نشان می‌دهد. یک جمله از کتاب: دوست داشتن یک فرد دیگر، دیدن روی خداست.

6. «آخرین سخنرانی» نوشته «رندی پاش»- پاش که در مرحله نهایی سرطان پانکراس بود، در ۱۸ سپتامبر ۲۰۰۷ در کارنگی ملون سخنرانی کرد که به خاطر آن آوازهٔ جهانی بدست آورد. او پیرامون اهمیت زمان و این سؤال فرضی که «اگر بدانید آخرین فرصت را برای زندگی دارید، سعی می‌کنید چه حکمتی به جهان ببخشید؟» صحبت کرد.

7. «کشتن مرغ مقلد» نوشته «هارپر لی»- تم اصلی این رمان معصومیت و قربانی شدن آن در برابر بی‌عدالتی و تعصب‌نژادی است. جمله‌ای از کتاب: می‌خواستم ببینی که شجاعت واقعی چیست به جای آنکه شجاعت را مردی تفنگ در دست تصور کنی.

8. «راه کم گذر» نوشته «ام. اسکات پک»- این کتاب با بینشی باورنکردنی به ارائه راه‌حل‌هایی برای مقابله و حل برخی مشکلات بزرگ زندگی پرداخته است.

9. «نگران مشکلات کوچک نباشید» نوشته «ریچارد کارلسون»- این کتاب کمک می‌کند بتوانید بر مشکلات کوچک غلبه کنید و زندگی آرام‌تری داشته باشید.

10. «هفت راه» اثر «بنیاد آناسازی»- داستانی مهیج از یکی از قبایل باستانی است که شخصیت داستان با قدم نهادن در 7 مسیر 7 درس از عناصر طبیعت یعنی نور، باد، آب، سنگ، گیاهان، حیوانات و در نهایت وحدت موجودات با خالق را می آموزد.

11. «راز» نوشته «راندا برن»- این کتاب تا حدی عرفانی نشان می‌دهد چگونه ذهن ما بر تمام جنبه‌های زندگی اثر می‌گذارد.

12. «7 عادت مردمان مؤثر» نوشته «استیون کاوی»- یک جمله از این کتاب پرفروش: تا زمانی که یک فرد صادقانه بگوید من امروز حاصل تصمیمات دیروز خود هستم، نمی‌تواند بگوید می‌خواستم چیز دیگری باشم.

13. «سرگذشت نارنیا» نوشته «سی. اس. لوئیس»- این کتاب در عین سرگرم کننده بودن سرشار از حکمتی بی‌انتها درباره گناه، جرم و ذات انسان است.

14. «آیین دوست‌یابی» نوشته «دیل کارنگی»- این کتاب توصیه‌هایی عملی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران دارد.

15. «بزرگترین فروشنده جهان» نوشته «اگ ماندینو»- جمله‌ای از کتاب: پسرم هرگز نباید ثروت هدف تو در زندگی باشد، ثروت واقعی در قلب توست نه در کیف پولت.

16. «طلاق بزرگ» نوشته «سی. اس. لوئیس»- لوئیس در این داستان تمثیلی به خوبی نشان داده است که اغلب این خود ما هستیم که جلوی موفقیتمان را گرفته‌ایم.

17. «کتاب‌دزد» نوشته «مارکوس سوزاک»- این کتاب که بسیار زیبا و آرامش‌بخش و در عین حال کمی دلخراش است، داستان زندگی دختر کوچکی است که در جریان جنگ جهانی دوم در آلمان زندگی می‌کند.

18. «کلبه» نوشته «ویلیام پی. یانگ»- سفری روحانی به عشق و بخشش است که زندگی شخصیت داستان را تغییر می‌دهد؛ عشق بسیار قدرتمندتر از خطای شماست.

19. «کتاب فضائل» نوشته «ویلیام جی. بنت»- مجموعه‌ای از بزرگترین داستان‌ها است که هریک می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

20. «کتب مقدس»- مسلماً ادیان حقایق باورنکردنی و ارزشمندی را ارائه می‌کنند که ساده گذشتن از کنار آنها احمقانه است. اگر مذهبی هستید متون مقدس در زندگیتان بسیار مؤثر خواهند بود.

هر کتابی که ایبوک داشته باشد ،توسط گلوبایت کتاب با کمترین قیمت قابل تهیه است.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x