​«سفر به دوردست» برنده جایزه ادبی «وینرایت» - گلوبایت کتاب
گنجینه نظرات مشتریان
ارسال رایگان محصولات

​«سفر به دوردست» برنده جایزه ادبی «وینرایت»

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

به گزارشگلوبایت کتاب به نقل از «گاردین»، کتاب «سفر به دور دست» درباره ترک «لیپتروت» از زندگی پرتنش در لندن و پیوستن دوباره به طبیعت زادگاه خود اوست که جایزه برتر کتاب‌هایی درباره طبیعت و سفر انگلستان (Wainwright) در سال ۲۰۱۶ را از آن خود کرده است.

در این دوره از این جایزه «زمینه مشترک» نوشته «راب کاون»، «نردبام ماهی» نوشته «کاترین نوربری»، «زندگی یک شبان» نوشته «جیمز ریبانکس»، «نشانگان زمین» نوشته «رابرت مک‌فارلین» و «شاپرک کولاک» نوشته «مایکل مک‌کارتی» در فهرست نامزدهای نهایی قرار داشتند.

«لیپتروت» کتاب «سفر به دور دست» را در فاصله دو زمستان در جزیره «اورکنی» واقع در شمال‌غربی‌ترین نقطه انگلستان نوشته است. این کتاب هم‌چنین در فهرست نهایی جایزه «ولکام بوک پرایز» انگلستان حضور دارد.

نویسنده کتاب در نشریه «آبزرور» نوشته است: «نگارش کتاب روندی پایدار برای تمدد اعصاب است. برای من این کار هم‌چنین روندی انتقالی به‌شمار می‌رود؛ هر فصلی از کتاب که تکامل پیدا می‌کند، اعتماد من به سبک زندگی نیز افزایش می‌آبد.»

جایزه ۵ هزار پوندی طبیعت و سفر انگلستان در یادبود «آلفرد وینرایت»، نویسنده کتاب‌هایی درباره طبیعت اهدا می‌شود.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
گلوبایت را در موبایل خودببینید! این وب سایت در تاریخ 1393/08/23 در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است پرداخت با کارت های عضو شتاب accept international payments with bitcoin
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x
()
x