گزارشات و منابع پژوهشی بی سی سی (BCC) - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

گزارشات و منابع پژوهشی بی سی سی (BCC)

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
5 1 رای
رتبه بندی

شما کاربران محترم گلوبایت کتاب می توانیدگزارشات و منابع پژوهشی بی سی سی (BCC)  را پیدا کنید، به گلوبایت سفارش داده و با قیمت پایینی در کمتر از ۲۴ ساعت تحویل بگیرید.

تحقیقات BCC گزارشات و پیش بینی های بازار را برای بیش از ۴۵ سال ارائه داده است. این شرکت، که در سال ۱۹۷۱ به عنوان کمپانی ارتباطات تجاری (BCC) شرکت لوئیس ناتورمن تاسیس شد، به سرعت به عنوان یک منبع اطلاعاتی پیشرو در بازار، به کارگردانی تحلیلگران و سردبیران با تجربه صنعت تایید شد.

BCC شروع به تولید تحقیق و گزارشات پیش بینی در بازارهای پیشرفته مواد و پلاستیک کرد و در پاسخ به تقاضا در منطقه بزرگتر بوستون برای تحقیقات بازار در زمینه فناوری های زیستی، مراقبت های بهداشتی، داروسازی و فناوری اطلاعات، BCC Research به بازارهای جدید گسترش یافت. امروز، BCC Research گزارشات خود را در ۱۹ حوزه متمایز از خدمات بهداشتی به فناوری نانو منتشر می کند.

برای دهه ها، اندازه بازار ما، پیش بینی و هوش صنعت، به تصمیمات هوشمندانه کسب و کار کمک کرده است، به خصوص در بازارهایی که پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی در خط مشی بهبود تجارت، اقتصاد، رفاه عمومی و کیفیت زندگی هستند.

 

شما کاربران محترم می توانید با رفتن به سایت بی سی سی (BCC)  نام کتاب ومقالات و فایلهای مورد علاقه خود را انتخاب نموده و از طریق لینکدرخواست کتاببه گلوبایت سفارش دهید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
5 1 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x