کانادایی‌ها زمستان گذشته 300 میلیون صفحه کتاب خواندند/ بازار 22 میلیارد دلاری کتاب‌های الکترونیک در سال 2017
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

کانادایی‌ها زمستان گذشته ۳۰۰ میلیون صفحه کتاب خواندند/ بازار ۲۲ میلیارد دلاری کتاب‌های الکترونیک در سال ۲۰۱۷

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

صنعت کتب دیجیتال در لهستان چگونه رشد یافته است؟

بازار جهانی کتاب‌های الکترونیکی/ e-Book به ۱۴٫۵ میلیارد دلار رسیده و پیش‌بینی می‌شود ارزش این بازار در سال ۲۰۱۷ به بیش از ۲۲ میلیارد دلار برسد.

ر گزارش کتابی کمپانی کوبو/kobo سازنده کتاب‌خوان معروف دیجیتال آمده است توسعه روزافزون نشر دیجیتال ادامه داشته و سال به سال بر تعداد ناشرانی که قدم در فناوری‌های جدید دیجیتالی می‌گذارند بیشتر می‌شود.
«مایکل تامبلین» مدیر بخش محتوای کمپانی کوبو در این رابطه گفت گرایش بیشترخوانندگان کتاب به سوی فرمت دیجیتال چهره فناوری را دگرگون کرده است و نوع مخاطبان نیز تغییریافته است.
اما در این گزارش به این پرسش پاسخ‌داده‌شده است که مخاطبان بیشتر گرایش به خواندن چه نوع کتاب‌هایی دارند؟
بر این اساس در کانادا بیش از ۶۲ درصد علاقه به مطالعه رمانس یا داستان‌های عاشقانه دارند و در رتبه بعدی ژانر فانتزی با ۶۰ درصد، رمزآلود با ۵۹ درصد رتبه‌های بعدی گرایش خوانندگان کانادایی را دربر می‌گیرد.
در بازار جهانی نیز ایتالیایی‌ها با ۷۴ درصد بیش‌ترین خوانندگان رمان‌های عاشقانه هستند و فرانسوی‌ها با ۷۰ ،هلندی‌ها با ۶۷ درصد، انگلیسی‌ها با ۶۲ درصد ، استرالیا و نیوزیلندی‌ها نیز با ۶۴ درصد و آمریکایی‌ها با ۴۴ درصد رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.
کتاب‌خوان‌های کانادایی که علاقه وافری به خواندن کتاب در زمستان دارند نیز رکورد مطالعه ۳۰۰ میلیون صفحه (۱۶ میلیون صفحه فقط در روز کریسمس خوانده‌شده است) را در سال گذشته به خود اختصاص دادند.
گفتنی است اطلاعات مذکور از ۲۱ میلیون کاربر از ژانویه تا نوامبر ۲۰۱۴ از میان کاربران مستقر در کشورهای کانادا، آمریکا، هلند، فرانسه، استرالیا، ایتالیا، نیوزیلند و انگلیس استخراج‌شده است.
کوبو به عنوان ارائه‌کننده سرویس های مطالعه الکترونیکی بیش‌ترین رشد را در جهان داشته و بیش از ۴٫۲ میلیون کتاب و مجله دیجیتالی را به مخاطبان خود در ۱۹۰ کشور جهان عرضه می‌کند. دستگاه کتاب‌خوان کوبو نیز مجهز به جوهر الکترونیکی E Ink امکان استفاده اختصاصی از سرویس های کوبو را به خوانندگان خود می‌دهد.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x