ورود خون‌آشامی دیگر از «آن رایس» به بازار کتاب - گلوبایت کتاب
گنجینه نظرات مشتریان
ارسال رایگان محصولات

ورود خون‌آشامی دیگر از «آن رایس» به بازار کتاب

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی
به گزارشگلوبایت کتاب به نقل از گاردین، این نویسنده آثار پرفروش اعلام کرد که این کتاب در ۲۹ نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد. این رمان دومین داستان «رایس» درباره این شاهزاده خون‌آشام در طول دو سال گذشته است. کتاب اول او «شاهزاده لِستات» در سال ۲۰۱۴ و پس از ده سال امتناع این نویسنده از نوشتن درباره خون‌آشام‌ها منتشر شد. «لستات» دومین رمان این نویسنده در این ژانر است و داستان از زاویه دید قهرمان داستان، «لستات» روایت می‌شود.

او در این باره می‌گوید: «برای به تصویر کشیدن آتلانتیس برای مردم سال‌ها انتظار کشیدم و حالا این اتفاق میسر شده است. سال‌ها است به این موضوع فکر می‌کنم. کتاب‌های بسیاری در این باره در کتابخانه‌ام موجود است. این رمان در واقع بیان ماجراجویی شخصی من است. دلم می‌خواهد تا کریسمس کتاب را در قفسه کتابفروشی‌ها ببینم و از نظرات مردم درباره کتاب باخبر شوم.»
«آتلانتیس» در اسطوره‌های یونانی جزیره‌ای افسانه‌ای در آن سوی ستون‌های هرکول در اقیانوس اطلس است. درباره این مکان که اولین بار در آثار «افلاطون» نام آن مشاهده شده است نظرات مختلفی وجود دارد. برخی آن را قاره‌ای افسانه‌ای و وجود آن را غیرمحتمل می‌دانند و برخی نظریه‌های دیگر نقاط مختلفی از کره زمین را به عنوان محل این قاره مطرح کرده‌اند که یکی از آنها موقعیت «آتلانتیس» را در اقیانوس اطلس می‌دانند.
بنابر توضیحی که درباره این کتاب در خبرگزاری‌ها منتشر شده است داستان بار دیگر درباره «لستات» خواهد بود و او به شکلی جدید به جسم و روح واقعی خود بازمی‌گردد و هیجان زیادی را برای خوانندگان ایجاد خواهد کرد. قرار است قصه این بار شخصیت یک روح متعلق به دریا را رونمایی کند که قدرتی دیرینه به حساب می‌آید و بهشتی جدید بر روی زمین ایجاد کند که محدود به هیچ قاره خاصی نیست.
نویسنده در داستان جدید خود چگونگی و چرایی ایجاد چنین قدرتی را در امپراتوری تخیلی و قدیمی را که توانست در اقیانوس آتلانتیک ساکن شود برای خوانندگان کتاب پیشین خود توضیح می‌دهد.
خود نویسنده در این باره می‌گوید: «همیشه رویای افتادن یک شهر را به داخل دریا می‌دیدم. صدای فریاد هزاران نفر در این میان به گوشم می‌رسید. من شعله‌هایی را می‌دیدم که قرار بود نور بهشت من را فراهم کنند و همه دنیا ناگهان می‌لرزد و مردم با محیطی جدید آشنا خواهند شد که بسیار بهتر از دنیای کنونی خواهد بود.»
«رایس» در سال ۱۹۶۷ نیز کتابی تحت عنوان «مصاحبه‌ای با خون‌آشام» منتشر کرد. نسخه ویدئویی فیلم نیز با بازی «تام کروز»، «برد پیت»، و «آنتونیو باندراس» در هالیوود تولید شد. قبل از انتشار کتاب «شاهزاده لستات» در سال ۲۰۱۴ مهم‌ترین کتاب این نویسنده در این باره «سرود خونین» نام داشت که که در سال ۲۰۰۳ منتشر شده بود. «رایس» وقتی در سال ۲۰۱۴ با داستانی دیگر درباره «لستات» به بازار کتاب بازگشت به خبرنگاران گفت در طی این سال‌ها همه کتب خود را که درباره خون‌آشام‌ها نگاشته شده است چند بار خوانده است.
خود وی درباره تصمیم خود برای نگارش این کتاب می‌گوید: «با «لستات» سخن گفتم و به او اعلام کردم قرار نیست سال‌ها از تو بی‌خبر باشم. باید به من بگویی در تمام این سال‌ها مشغول چه کاری بوده‌ای. این‌گونه بود که بار دیگر شروع به نوشتن درباره او کردم.»

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
گلوبایت را در موبایل خودببینید! این وب سایت در تاریخ 1393/08/23 در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است پرداخت با کارت های عضو شتاب accept international payments with bitcoin
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x
()
x