لیست نهایی کتاب اقتصادی سال روزنامه فایننشیال تایمز اعلام شد - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

لیست نهایی کتاب اقتصادی سال روزنامه فایننشیال تایمز اعلام شد

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

لیست نهایی کتاب اقتصادی سال روزنامه فایننشیال تایمز اعلام شد-www.globyte.ir-گلوبایت کتاب-globyte book

 

جایزه کتاب برتر اقتصادی سال روزنامه فایننشال تایمز اسامی نامزدهای نهایی خود را اعلام کرد. در این لیست نام نویسندگانی مثل توماس پیکتی دیده می شود.

به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایبنا ، روزنامه فایننشیال تایمز با همکاری موسسه انتشاراتی مک کینزی فهرست نهایی کتابهای برتر اقتصادی و تجاری امسال را برای کسب جایزه این روزنامه اعلام کرد.

این جایزه امسال به کتابی اعطاء می شود که از نظر عامه پسند بودن و داشتن اطلاعات مفید در اقتصاد جهانی شرایط لازم را داشته باشد.

برنده این جایزه قرار است طی مراسمی 11 نوامبر/20 آبان در لندن معرفی شده و به برنده این جایزه مبلغ 30هزار پوند و هر کدام از فینالیست ها 10 هزار پوند داده شود.

لیست نهایی کتابهای اقتصادی برای کسب جایزه کتاب اقتصادی فایننشال تایمز طبق زیر اعلام شده است:

ملت دام: جستجو برای خلوت، امنیت و آزادی در یک جهان با نظارت شدید نوشته جولیا آنگوین از انتشارات تایمز بوکس/هنری هولت

عصر دوم ماشین: کار، پیشرفت و رونق در یک زمان درخشان تکنولوژی نوشته اریک براین جولفسون و اندرو مک فی از انتشارات نورتون

خلاقیت: غلبه بر نیروهای نامرئی که در مسیر الهام قرار دارند نوشته اد کاتمول از انتشارات بانتام پرس/ترانسورلد، رندوم هاوس

حمله هکری: چگونه حقیقت توسط رابرت مرداگ گرفتار شد نوشته نیک دیویس از انتشارات کاتو اند ویندوس(انگلیس)، فابر اند فابر (آمریکا)

خانه قرض: چگونه آنها (و شما) دچار ورشکستگی می شوند و چگونه ما می توانیم از اتفاق افتادن مجدد آن جلوگیری کنیم نوشته آتیف میان و امیر سوفی از انتشارات دانشگاه شیکاگو

سرمایه در قرن بیست و یکم نوشته توماس پیکتی از انتشارات بلکناپ/ دانشگاه هاروارد

کتابهای زیر در سالهای گذشته توانستند این جایزه را کسب کنند:
براد استون برای کتاب «همه چیز فروش: جف بزوس و عصر آمازون» (2013)، استیو کول برای کتاب «امپراطوری خصوصی» (2012)، آبهیجیت بانرجی و استر دوفلو برای کتاب «اقتصادهای فقیر» (2011)، راگورام راجان برای کتاب «خطوط اشتباه» (2010)، لیاکو احمد برای کتاب «اربابان اقتصاد» (2009)، محمد الریان برای کتاب «وقتی بازارها برخورد می کنند» (2008)، ویلیام کوهن برای کتاب «آخرین سرمایه گذاران» (2007)، جیمز کینگ برای کتاب «چین دنیا را تکان می دهد» (2006)، توماس فریدمن برای کتاب «برای دنیا مسطح است» (2005)

امسال هیئت داوران انتخاب کتاب سال اقتصاد اسامی به شرح زیر اعلام شده است: استیو کال، رئیس دانشکده خبرنگاری دانشگاه کلمبیا استیون دنینگ رئیس جنرال آتلانتیک محمد الریان عضو بورد تخصصی موسسه آلیانز و مشاور تیم اقتصادی دولت اوباما هرمینیا ایبارا استاد دانشگاه و مشاور موسسه اینسید ریک کرکلاند عضو و مدیر موسسه انتشاراتی مک کینزی شریتی وادرا مدیر موسسه شریتی وادرا

در صورتی که تمایل به دسترسی ارزان این کتاب ها یا کتاب های دیگر نویسندگان دارید از طریق لینک درخواست کتاب ،آن را سفارش دهید تا اگر فایل الکترونیکی این کتاب ها موجود بود برایتان در اسرع وقت تهیه گردد.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x