فروشگاه‌های اینترنتی، فینتک، سبک زندگی، ابزارها و سرویس‌ها در اختیار شرکت های دانش بنیان - گلوبایت کتاب
گنجینه نظرات مشتریان
ارسال رایگان محصولات

فروشگاه‌های اینترنتی، فینتک، سبک زندگی، ابزارها و سرویس‌ها در اختیار شرکت های دانش بنیان

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

فروشگاه‌های اینترنتی، فینتک، سبک زندگی، ابزارها و سرویس‌ها در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، امکان تعامل دو سویه میان شرکت‌های دانش‌بنیان و نهادهای خصوصی و دولتی از سوی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری به منظور ایجاد بستری تعاملی برای معرفی عناصر فعال در زیست‌بوم کارآفرینی ایران فراهم می‌شود.

جامعه شرکت‌های دانش‌بنیان که شامل طیف وسیعی از شرکت‌های توانمند داخلی است، بازار هدف قابل توجهی برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تخصصی محسوب می‌شود. از طرفی شرکت‌های دانش‌بنیان نیز برای توسعه کسب‌وکار خود، نیاز به دریافت این خدمات دارند تا بتوانند بر فعالیت‌های اصلی خود تمرکز کنند. طی هماهنگی‌های صورت‌گرفته از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  امکان اطلاع‌رسانی این خدمات از طریق سامانه نقشاپ فراهم‌شده است و شرکت‌های متقاضی می‌توانند تقاضای خود را به نقشاپ ارائه دهند.

در این سامانه امکان معرفی استارتاپ‌های ایرانی فراهم‌شده است. در این ابزار، استارت‌ آپ ها ذیل دوازده دسته کلی (فروشگاه‌های اینترنتی، فینتک، سبک زندگی، ابزارها و سرویس‌ها، فناوری‌های پیشرفته، رسانه، بازی و دنیای مجازی، آموزش، اطلاعات، شبکه‌های اجتماعی و ارتباطات، سفر و جابه‌جایی و نرم‌افزار) معرفی‌شده است.

همچنین نهادهای خصوصی و دولتی مختلفی می‌توانند به استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برای رشد و توسعه کمک کنند. عدم آگاهی از وجود این نهادها، می‌تواند هزینه‌های زیادی را به این شرکت‌ها تحمیل کند. از طرفی، معمولاً فعالین صنعتی و بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، فرصت کافی برای رصد عناصر فعال در زیست‌بوم کارآفرینی پیرامونشان ندارند. در زیست‌بوم کارآفرینی، این نهادها ذیل هشت دسته (سیاست‌گذاری، تأمین مالی، پشتیبانی، نیروی انسانی، بازار، زیرساخت، تحقیق و توسعه و فرهنگ) معرفی‌شده است.

بر اساس اعلام معاونت علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند در هنگام ثبت نام در این سامانه، با وارد کردن کد daneshbonyan در قسمت شناسه معرف از بیش از ۳۰ درصد تخفیف برخوردار شوند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، استارتاپ، نهاد ارائه‌دهنده خدمت تخصصی به استارتاپها، محتوا یا مشاوره‌ای می‌توانند از طریق لینک naghshup.ir تقاضای خود را ارائه دهند و یا از خدمات آن استفاده کنند.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم مهندسی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
گلوبایت را در موبایل خودببینید! این وب سایت در تاریخ 1393/08/23 در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است پرداخت با کارت های عضو شتاب accept international payments with bitcoin
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x
()
x