علوم پزشکی شهید بهشتی جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

علوم پزشکی شهید بهشتی جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

علوم پزشکی شهید بهشتی جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب ۱۰۰ عضو هیأت علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمدمهدی ناصحی با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه مصاحبه علمی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای علوم پزشکی کشورکه علاوه برارائه خدمات سلامت به بیش از ۵/۵ میلیون نفر جمعیت تحت پوشش، با تلاش حدود۱۴۰۰عضوهئیت علمی با مراتب علمی بالادر ۱۳دانشکده به تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت برای کشور می پردازد و هرساله باتوجه به نیازدانشگاه، فراخوان جذب اعضای هیئت علمی جدید دردانشگاه برگزار می شود.

دکتر ناصحی افزود: امسال نیزهمچون سالهای گذشته آیین جدب اعضای جدیدهیئت علمی دانشگاه برای جذب حدود۱۰۰نفرعضوهیئت علمی جدید هفته گذشته در دانشگاه برگزارشد.

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین در خصوص تربیت فراگیران در مقاطع مختلف عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باتوجه به رسالت تربیت دانشجو، دستیارتخصصی وفوق تخصصی، فلوشیپ رشته های مختلف و ph.d آموزشی و پژوهشی، برای حفظ و تقویت کادر هیأت علمی خود مصمم است و برای توسعه این کادر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

دکتر علیرضا ناصحی جذب عضو هیأت علمی در راستای توسعه رشته های فن آوری نوین وآموزش پزشکی و مدیریت خدمات سلامت را از اولویت های دانشگاه بر شمرد تا بتواند در مسیر نیازهای مهم جامعه و نظام سلامت گام برداشت.

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست و از جذب آنان بدون محدودیت و در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بر اساس اعلام مرکز امور هیأت علمی این دانشگاه، فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی داخل وخارج ازکشور که حائز شرایط نخبگی هستند و معیارهای لازم جذب در هیأت علمی را دارند می توانند ضمن ارتباط با این مرکز، رزومه علمی خود را ارسال نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیش از ۱۴ هزار دانشجو در مقاطع مختلف حوزه پزشکی و سلامت را تربیت می کند و برای تکمیل کادر آموزشی این فراگیران، هر ساله تعدادی عضو هیأت علمی در گروه های آموزشی پایه و بالینی را جذب می کند.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم پزشکی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x