ساخت دستگاه الکتروشوک قلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

ساخت دستگاه الکتروشوک قلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

ساخت دستگاه الکتروشوک قلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با موفقیت انجام شد. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از ساخت کیت آموزشی استخراج DNA و دستگاه الکتروشوک قلب در دانشگاه آزاد اسلامی البرز خبر داد.

محمدحسن برهانی‌فر با بیان اینکه استخراج DNA اولین قدم در راه انجام مطالعات مولکولی است، گفت: بیشتر سیستم‌های مولکولی اعم از انواع روش‌های آزمایشگاهی در قدم اول نیازمند استخراج DNA است و این امر یکی از اصلی‌ترین تست‌ها در آزمایش‌های مولکولی در رشته‌های میکروبیولوژی، ژنتیک، زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، بیوشیمی، زیست‌گیاهی، علوم جانوری، داروسازی، بیوتکنولوژی، صنایع غذایی و همچنین در گرایش‌های مختلف دامپزشکی است.

وی به ساخت دستگاه الکتروشوک قلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد اشاره و تصریح کرد: این دستگاه که قابل استفاده در محافل عمومی همانند ادارات، ارگان‌ها، پارکها و … است، برای احیای افراد مبتلا به ایست قلبی طراحی شده که تا رسیدن به مراکز درمانی از مرگ نجات یابند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با بیان اینکه طرح توموگرافی درختان سرپا نیز در واحد دانشگاهی کرج اجرا شده است، اظهار کرد: در این طرح، درختان پوسیده که احتمال سقوط آنها وجود دارد، شناسایی می‌شوند.

برهانی‌فر، جلوگیری از بروز حادثه‌های ناگوار نظیر سقوط درخت بر روی خودرو و اشخاص و حفظ محیط زیست را از مزایای طرح توموگرافی درختان سرپا عنوان کرد و افزود: با توجه به استقبال شهرداری از این طرح قراردادی به منظور توسعه طرح منعقد شده است.

وی ادامه داد: ساخت رایانه دیواری، ردیاب ماهواره‌ای خودرو، استحصال فلزات گرانبها، طراحی نرم‌افزار آموزشی اجتماعی، ساخت ایمپلنت‌های پزشکی، تهیه عرقیجات و عصاره از گیاهان دارویی، روغن‌گیری از دانه‌های روغنی، تهیه دمنوش‌ها و شربت‌های گیاهی، تولید گل‌های زینتی مانند رز، تولید نشاء و پرورش قارچ از دیگر طرح‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج در خصوص قابلیت‌های ردیاب ماهواره‌ای خودرو گفت: ارتباط شبکه مخابراتی برای تماس و پیامک، دریافت اطلاعات از ۲۰ کانال ماهواره‌ای و پردازش آنها برای به دست آوردن مختصات مکانی و ارسال همزمان آنلاین به سرور و منطبق کردن آن روی نقشه برای کنترل و ردیابی خودرو در هر نقطه از کره زمین و ارتباط بی‌سیم با لوازم جانبی و آپدیت سیستم عامل آن از طریق اینترنت از قابلیت‌های خاص محصول است.

برهانی‌فر تاکید کرد: طرح‌های دانش‌بنیانی که در واحدهای دانشگاهی استان البرز ارائه و اجرا شده است، بخشی از مصوبات کارگروه تحقق اقتصاد مقاومتی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز است که همواره در اجرای طرح‌های درآمدزا پیوست فرهنگی و شان دانشگاه را مد نظر قرار می‌دهد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، وی در پایان با تاکید بر اینکه جلسات کارگروه تحقق اقتصاد مقاومتی به طور مستمر تشکیل می‌شود، افزود: این کارگروه در سه حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات فعالیت می‌کند.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم مهندسی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x