روش نوین تامین مالی در شرکت های دانش بنیان هوایی - گلوبایت کتاب
گنجینه نظرات مشتریان
ارسال رایگان محصولات

روش نوین تامین مالی در شرکت های دانش بنیان هوایی

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

روش نوین تامین مالی در شرکت های دانش بنیان هوایی باید ایجاد شود. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، دبیر ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی، گفت: ستاد به دنبال ایجاد فرآیند سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر به عنوان یک روش نوین تامین مالی است.

منوچهر منطقی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری خطرپذیر جزء لاینفک چرخه‌ تجاری‌سازی است، بیان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی نسبت به سایر شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های سنتی، به خصوص در مرحله‌ شکل‌گیری، مخاطرات بیشتری دارند؛ لذا تأمین منابع مالی مورد نیاز  با قبول خطرهای پیش‌رو، امری بسیار کلیدی است.

به گفته منطقی، بیشتر مواقع تقبل این خطر توسط خود شرکت امکان‌پذیر نیست و همین موضوع اهمیت سرمایه‌گذاران مخاطره‌پذیر را مشخص‌تر م‌کند که این سرمایه‌گذاران بطور دقیق و اصولی به مدیریت این خطرها در شرکت‌های دانش‌بنیان می‌پردازند.

وی معتقد است که مبحث سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر جزء لاینفک چرخه‌ تجاری‌سازی است و باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

دبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی تصریح کرد: ستاد به دنبال ایجاد فرآیند سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر به عنوان یک روش نوین تأمین مالی از طریق دریافت سهام و کمک‌های مدیریتی در شرکت‌های جوان، کوچک، به سرعت در حال رشد و دارای آتیه اقتصادی است.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم مهندسی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
گلوبایت را در موبایل خودببینید! این وب سایت در تاریخ 1393/08/23 در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است پرداخت با کارت های عضو شتاب accept international payments with bitcoin
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x
()
x