ثبت راز بقا با یک دوربین شگفت انگیز - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

ثبت راز بقا با یک دوربین شگفت انگیز

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

ثبت راز بقا عملی تر شد! به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، معمولا دوربین‌های متعددی برای فیلمبرداری در طبیعت ساخته شده‌اند، اما دوربین توپی جدید در خلق تصاویر بی‌نظیر از دنیای حیوانات از هر نظر بهتر است.

ساینس نیوز افزود، در اکثر دوربین‌های مخصوص فیلمبرداری در طبیعت و ثبت راز بقا از چند لنز زاویه گسترده برای خلق تصویر ۳۶۰ درجه استفاده می‌شود.

در این نسل تصاویر ضبط شده ثبت راز بقا توسط لنزهای مختلف در پردازشگر به یک تصویر واحد و گسترده تبدیل می‌شوند.

دوربین جدید ۳۶۰fly از نظر فناوری تولید تصاویر با زاویه بسیار گسترده یا ۳۶۰ درجه در نوع خود بی‌نظیر است، در این دوربین به جای استفاده از چند لنز از یک لنز با زاویه بسیار باز استفاده شده است.

لنز پیشرفته دوربین ۳۶۰fly قادر به ذخیره تصاویر در همه زوایا و با تمام جزئیات است.

لنز مورد استفاده در این دوربین از نوع ۶۱ میلیمتری است و در بدنه دوربین تنها یک دکمه برای آغاز فیلمبردای وجود دارد، همچنین در این دوربین از هیچگونه کابل یا شارژری استفاده نمی‌شود.

تنها راه انتقال اطلاعات از دوربین به رایانه استفاده از رابط مغناطیسی مخصوص دوربین است. با رابط مغناطیسی همچنین می‌توان باتری دوربین را نیز شارژ کرد.

قیمت این دوربین با تمام امکانات از جمله پایه شارژر مغناطیسی و انتقال دیتا و سه پایه برای فیلمبرداری در طبیعت تنها ۳۰۰ دلار است.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم مهندسی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x