تحول جدید در کتاب‌های صوتی از ابتدای 2015
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

تحول جدید در کتاب‌های صوتی از ابتدای ۲۰۱۵

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی
تحول جدید در کتاب‌های صوتی از ابتدای 2015
تحول جدید در کتاب‌های صوتی از ابتدای ۲۰۱۵

سیستم صوتی کتاب‌های صوتی از ابتدای ۲۰۱۵ در فرمتی جدید و با پشتیبانی از اچ‌تی‌ام‌ال۵ تغییر می‌کنند.

کمپانی «او ور درایو» / Overdrive بزرگ‌ترین توزیع‌کننده دیجیتال کتاب‌های صوتی/ Audiobook در جهان، با به‌روز کردن سیستم صوتی خود، به کاربران اجازه می‌دهد از طریق مرورگرهای خود بر اساس فناوری اچ‌تی‌ام‌ال۵ دسترسی بهتری به محتوای دیجیتال پیدا کنند.

اچ‌تی‌ام‌ال۵ با پشتیبانی از جدیدترین فناوری‌های چندرسانه‌ای، فرمت‌های دیجیتال در آن به راحتی بارگیری شده و خوانده می‌شود و هم توسط سیستم و هم کاربر قابل‌خواندن است.

بدین ترتیب کاربرانی که کتاب صوتی از کتابخانه به امانت می‌گیرند بدون نیاز به نصب برنامه‌ای خاص می‌توانند فایل صوتی موردنظر را از طریق هر نوع سخت‌افزاری مانند رایانه، لپ‌تاپ، تبلت، کتاب‌خوان الکترونیکی ، گوشی هوشمند و … و یا هر نوع مرورگری بازکرده و بشنوند و نیاز به هیچ نوع پلاگین اضافه‌ای هم نیست.

کاربران در حال حاضر از مرورگر موسوم به Overdrive Read استفاده می‌کنند اما سیستم جدید صوتی محدودیتی دراین‌باره ندارد.

همچنین سیستم موجود فقط قابلیت خواندن کتاب‌های الکترونیکی در فرمت EPUB2 و EPUB3 با پوسته ثابت را دارد که به صورت آفلاین نیز خوانده می‌شود. البته در سیستم جدید معلوم نیست کتاب‌های صوتی به صورت آفلاین هم پشتیبانی می‌شوند یا خیر؟ اما برای فایل‌هایی که به صورت استریمینگ پخش می‌شود حتماً باید اینترنت وجود داشته باشد.

کمپانی «او ور درایو» با داشتن ۲ میلیون عنوان محتوای دیجیتال از ۵ هزار ناشر از سراسر جهان خدمات و سرویس‌های تعریف‌شده می‌دهد و ۲۷ هزار کتابخانه و مدرسه را از طریق شبکه اختصاصی خود پشتیبانی می‌کند.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x