تاسیس یک مرکز توسعه و بهبود سلول‌های باتری در شهر مونیخ - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

تاسیس یک مرکز توسعه و بهبود سلول‌های باتری در شهر مونیخ

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

تاسیس یک مرکز توسعه و بهبود سلول‌های باتری در شهر مونیخ. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، شرکت خودروسازی بی‌ام‌دبلیو با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی اقدام به تاسیس یک مرکز توسعه و بهبود سلول‌های باتری در شهر مونیخ کرده است.

گیزمگ افزود، مرکز بهبود و توسعه باتری تازه‌تاسیس به بی‌ام‌دبلیو کمک می‌کند تا به کمک شیمی باتری در همه وجوه فناوری باتری متخصص شود.

بی‌ام‌دبلیو حرکتی بزرگ در فناوری الکتریکی انجام داده و حدود ۲۰۰ میلیون یورو را به مرکز توسعه سلول باتری با نام تجاری جدید در مونیخ اختصاص داده است.

هدف بی‌ام‌دبلیو این است که بتواند تخصص خود را در طراحی باتری، از بسته‌بندی، آزمایش و ضد آب کردن تا سطح شیمیایی سلولی و فناوری‌های تولید توسعه دهد.

این شرکت در حال حاضر روی نسل پنجم موتورهای برقی کار می‌کند که موتور، انتقال و قدرت الکترونیک را تجمیع می‌کند و در این فرآیند صرفه‌جویی زیادی در فضا اتفاق می‌افتد.

این روش همچنین برای قرار گرفتن در طیف وسیعی از وسایل نقلیه مختلف، ارزان‌تر و سبک‌تر است و بخش مهمی از فرآیند دشوار تهیه را با عدم استفاده از هر گونه فلز کمیاب خاکی کنار می‌گذارد.

این شرکت در حال کار بر روی طراحی ماژولار است تا جایی که این سیستم تا سال ۲۰۲۰ بتواند با همه مدل‌ها از هر سری سازگار باشد.

این حرکت، همراه با بعضی از پیگیری‌های ساخت خودروی خودران، چشم انداز هیجان انگیز این خودروساز را در ۱۰ تا ۱۵ سال آینده نشان می‌دهد.

هنگامی که حمل و نقل، یک سرویس فوق‌العاده ارزان و بر اساس تقاضا باشد، داشتن یک ماشین گران‌تر از گرفتن آژانس یا تاکسی خواهد بود و جوانان از یادگیری رانندگی امتناع خواهند کرد، زیرا دیگر نیازی به این مهارت نیست.

این‌ها مسائل و مشکلات احتمالی در آینده است، اما مطمئنا دیدن حرکت به سمت انقلاب برقی هیجان‌انگیز است.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم پایه را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x