تکنولوژی برتر اتوبوس‌های خودران در استرالیا آزمایش می شوند - گلوبایت کتاب
تماس با گلوبایت
نظرات و دیدگاه مشتریان
ارسال رایگان محصولات

تکنولوژی برتر اتوبوس‌های خودران در استرالیا آزمایش می شوند

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
0 0 رای
رتبه بندی

تکنولوژی برتر اتوبوس‌های خودران در استرالیا آزمایش می شوند. به گزارش گلوبایت کتاب به نقل از ایسنا، مقامات ایالت “نیو ساوت ولز” استرالیا قصد دارند طی برنامه‌ای، اتوبوس‌های خودران را در این ایالت آزمایش کنند.

بیزینس‌اینسایدر افزود، دولت “نیو ساوت ولز” (NSW) استرالیا در نظر دارد وسایل نقلیه خودران را در شهر “کافس هاربر”(Coffs Harbour) آزمایش کند.

این آزمایش یک ساله، یکی از دو آزمایشی است که در شهرهای ناحیه‌ای صورت ‌می‌گیرد. دومین آزمایش، در شهر “آرمیدال”(Armidale) این ایالت انجام خواهد شد.

در حال حاضر، یک اتوبوس خودران در “المپیک پارک سیدنی”(Sydney Olympic Park) فعالیت می‌کند.

“ملیندا پوی”(Melinda Pavey)، وزیر راه ایالت نیو ساوت ولز گفت: این آزمایش، پیش از پایان سال ۲۰۱۸ و با استفاده از اتوبوس تمام خودکار “EZ10” صورت خواهد گرفت. این اتوبوس می‌تواند تا ۱۲ مسافر را حمل کند و به تدریج، سطح پیچیدگی عملیاتی را در سه مرحله افزایش می‌دهد.

پوی افزود: این آزمایش، نخستین مشارکت دولت نیو ساوت ولز با شرکت‌های “باس‌ویز” (Busways)، “ایزی‌مایل” (EasyMile) و “ویا”(Via) است.

ما قصد داریم این فناوری را بیرون از ناحیه “گریتر سیدنی”(Greater Sydney) آزمایش کنیم؛ بنابراین جوامع محلی ما می‌توانند بخشی از برنامه وسایل نقلیه خودران باشند.

شما می توانید کتب و مقالات مربوط به علوم مهندسی را از گلوبایت کتاب تهیه کنید و اگر کتاب و مقاله مورد نظرتان موجود نبود از لینک درخواست کتاب نام آن را جهت بررسی برای ما بفرستید.

خواهشمندیم اگر از گلوبایت رضایت دارید به دوستان خود هم معرفی کنید 😊👇
گلوبایت در اینستاگرام گلوبایت در تلگرام
0 0 رای
رتبه بندی
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.
بازخوردها
دیدن همه نظرات
0
خوشحال میشیم در مورد این مطلب نظر دهید.x